Shtepi me qera remax

Jul 04, 2022 · Prona te patundshme, Me qera, Apartamente 1+1 & garsoniere Shtepi me qera - Myslym Shyri, Prane Ekspozites, 70 M2, 300 euro 2 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 1 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 Pa Mobiluar . Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 0.64 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 54 m2, Ambjenti 1 Pjeserisht ... Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Shtepi me qera - JEPET APARTAMENT 2+1 TE UNAZA E RE 370 EURO\ Pagesa : 370 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 96.00: Kati: 2: Qyteti - Zona : Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko: Adresa : UNAZA E RE - Harta: ... VERO HOME REAL ESTATE . Njoftimi ID: 75247. Shtepi me qera. 550 Euro.id 4201036 tek 21 dhjetori prane eco market jepet garsoniere me qera, me siperfaqe 45 m2. organizohet ne kuzhine, ambient fietjeje dhe tualet. ... Shtepi me qera - Garsoniere me qera tek 21 Dhjetori prane Eco Market (ID 4201036) Pagesa : 210 Euro: Ambjenti: 0 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 45.00: ... DREAM ALBANIA Real Estate . Njoftimi ID: ...Prane Misto Mame ,ne rrugen Bego Hoxha jepet shtepi private 1+1 me qera, kati 1, me siperfaqe 70 m2.Shtepia eshte teresisht e mobiluar ne menyre bashkohore, me 1 dhome gjumi, 1 banjo me te gjitha pajisjet hidrosanitare, kondicioner dhe ballkon. Zone urbane me te gjithe sektoret e sherbimeve. Jepet me qera 250 euro / 30 000 lekeReal Estate-shtepi me qera. Shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent casa italia house for rent house for rent durres apartment complex rent tirana golden park eyes of tirana apartment home for rent tirana. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Apartament me qera ditore shume prane qendres. 1 60 m. Lek 5.000,00. Shtoje tek te preferuarat. Shto në listën e krahasimit. Apartamente me qera ditore. 1 25 m. Lek 3.000,00. Shtoje tek te preferuarat.Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 300 Euro 54.00 m2 Kati 3 1+1, E Mobiluar 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E MobiluarShtepi me qera plazh offers accommodations in Vlor ë, a 10-minute walk from Plazhi i Vjeter Beach and one mile from Kuzum Baba. Shtepi me qera ne astir and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences Best place to buy property in Albania house for sale tirana apartment for ...Shtepi me qera - Apartament 2+1 / rr dibres (perball spitalit) Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 80.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Me qera Ofrohet me Qira lokali ne Matin 1. ... TOPIA Real Estate. 2 years ago. Të zgjedhura. Ne shitje €125,000; Ne shitje Ofrohet per SHITJE Banesë e bukur në lagjen Arbëria. €125,000; në lagjen Arbëria , në afërsi të restaurantit të njohur"5 Sensis", , Prishtinë ...42,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1.88 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 105 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 28,000 LekeJepet me qira garazh tek Rruga 5 Maji. Garazhi gjendet ne katin e nendheshem tek Kompleksi Rezidencial Tirana Uptown. Cmimi 3.000 leke/muaj Shtepi me qera Të gjitha Vendbanime Shtëpi Vlorë ... DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al ...SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR NE KAMEZ Shtepia organizohet nga nje ballkon i madh i jashtem i mbuluar, sapo hyn ne prone ndeshemi me nje sallon te madh pritjeje, nje korridor i gjate i cili te gjitha dhomat, dy dhoma gjumi, nje kuzhine+sallon ndenje te madhe, nje banjo. Oborri i objektit eshte i mbjelle me […]Me qera shtepi ditore . 15 € dita. Tirane 1+1. 15 EUR / ditë. Numri i dhomave: 2. 17 Mar 15:44.Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira 1+1 qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera bosh gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 21 dhjetori ...Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Per Qera. Per Shitje. 6. Golem, Durres. Per Shitje. Shitet apartament 2+1 , te Mali Robit . € 1,100 . ... Real Estate Agent. Na kontaktoni nëse dëshironi të dini më shumë për mënyrën se si ne mund tju ndihmojmë në blerjen, shitjen ose dhënien me qira të shtëpisë tuaj.JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE QENDER, DURRËS. - Shtëpi, Apartamente, Zyra me qera dhe në shitje.Me Kopsht Me Qera Ne Gjirin e Lalzit. 2. 1. 90 m. 2. Qera Pushimi ne Shqiperi. € 500. Shtepi Pushimi Me Qera Ne Gjirin E Lalzit Lura 3 Shtepi Pushimi. Me Qera Ne Gjirin E Lalzit Lura 3.Jepet shtepi me qera Tirane Shtepi me qera 08/02/2022 20:37 Post ID: 57229. Pagesa : 20,000 Leke: Ambjenti: 1+1 (Per 4 persona maksimalisht). Ambjenti pjeserisht mobiluar: ... #remax albania ; #rental homes apartment ; #bed station shkoder hotel ; #house for rent in tirana ; #for rent chemney ; #apartment for rent ;35,000 Leke Shtepi Me Qera - Rr. Hoxha Tahsim. Jepet shtepi me qera, e mobiluar ne rrugen hoxha tahsim, 200 m para parukeri frida. kati 6 pa ashensor. sallon, guzhine, dhome, tualet, 2 ballkone. preferohen cifte. pas ores ores 17:00 mund te telefononi ne numrin 0675859189. 35,000 lek... 04/06/2022 10:02...Jul 06, 2013 · Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. there are tow house 30 euros for one contact:0684404948 . hyrja:the enter ... JEPET GARSONIERE ME QERA PRANË KISHËS ORTODOKSE VLORË. 200 EUR / Total Qira Sipërfaqe 40M2 Dhoma 1 Banjo 1 SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË 245,770 EUR / Total Shitje Sipërfaqe 116.5M2 Dhoma 3 Banjo 2 SHITET TOKË TRUALL, SELITË, TIRANË. 380,000 EUR / Total Shitje Sipërfaqe 600M2 JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, DON BOSKO, TIRANËShtepi me qera plazh offers accommodations in Vlor ë, a 10-minute walk from Plazhi i Vjeter Beach and one mile from Kuzum Baba. Shtepi me qera ne astir and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences Best place to buy property in Albania house for sale tirana apartment for ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Real Estate-shtepi me qera. Shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent casa italia house for rent house for rent durres apartment complex rent tirana golden park eyes of tirana apartment home for rent tirana. Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 153 m² 900 Euro (Laprake) (Laprake) (ka foto) - Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera Enjte, 23 Shtator, 2021 Jepet me qera 1+1, 250 Euro ne buze te Rruges Teodor Keko (Tek unaza e re) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1.JEPET GARSONIERE ME QERA PRANË KISHËS ORTODOKSE VLORË. 200 EUR / Total Qira Sipërfaqe 40M2 Dhoma 1 Banjo 1 SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË 245,770 EUR / Total Shitje Sipërfaqe 116.5M2 Dhoma 3 Banjo 2 SHITET TOKË TRUALL, SELITË, TIRANË. 380,000 EUR / Total Shitje Sipërfaqe 600M2 JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, DON BOSKO, TIRANËShtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 21 dhjetori tirane morina real estate garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera ali dem garsoniere me qera tirane shtepi me qera brryli njoftime falas shtepi me qera konvikt privat komuna e parisit shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera 120 ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore.Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti.Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe.Kerko Të gjitha llojet e pronave Në Shitje ne Vlorë, Shqipëri ne RE/MAX Albania. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte. Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Apartament 2+1 me qira kompleksi panorama, Qera. 2. € 500,00 / Në muaj. Shtoje tek te preferuarat. Shto në listën e krahasimit. Apartament 1+1 me qira prane Liqenit Artificial, Qera. 1. € 450,00 / Në muaj. Shtoje tek te preferuarat. 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 Pa Mobiluar . Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 0.64 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 54 m2, Ambjenti 1 Pjeserisht ... Shtepi me Qera per Zyre ne Ulpiane. Numri i dhomave: 6. Sot 18:36 Agjent për shitje të pronës SHTEPI ME QIRA NE SWISS LAGJE NE QAGLLAVIC ... PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, ...5500 EUR Qera Mujore Me Qira. shiko 24 foto të kësaj , 5 Dhoma Gjumi Shtëpi me tarracë. Kontakto me një agjent të pasurive të patundshme RE / MAX për të mësuar më shumë. Shtëpi me tarracë - Me Qira - Pejton, Kosova - 128002005-70 , RE/MAX - Public Listing Shtepi me Qira, Tirana, Albania. 2,749 likes · 16 talking about this. ... Real Estate. SHOOP ODA-H. Fashion Model. ... Jepet me qera bar caffe 50.000 lek ne muaj Per ... *-SHTEPI MESIPERFAQE NDERTIMI 100M2.+TRALL ME PEMTORE ME SIPERFAQE 500M2.*- NDERTIM I RI.*- ADRESA:YZBERISHT NR/2.*-CMIMI:15000LEKE.Shtepi me qera - APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KODRA E DIELLIT! Pagesa : 450 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 95.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Tirane - Kodra e Diellit: Adresa : Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta: INFO : Data: 20/07/2022 12:35 Post ID: 75753 Lexime 74: Dergo Mesazh.Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481 Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi Njoftime.gr Njoftime Greqia Njoftime.it Njoftime ... Deshironi partneritet me ne? Kontakto; Kerko. Shtepi me qera - Apartament 2+1 / rr dibres (perball spitalit) Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 80.00 ...Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 21 dhjetori tirane morina real estate garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera ali dem garsoniere me qera tirane shtepi me qera brryli njoftime falas shtepi me qera konvikt privat komuna e parisit shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera 120 ...Përshkrimi. Tirane shtepi me qera te rruga e Elbasanit, një apartament modern 2+1+2. Ai organizohet në një sallon të bollshëm, një dhomë gjumi matrimoniale, një dhomë gjumi e arreduar me dy krevate teke, një kuzhinë gatimi open space dhe dy tualete, ku njëri prej tyre është me dritare. Gjithashtu ka një ballkon të gjerë dhe i ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE QENDER, DURRËS. - Shtëpi, Apartamente, Zyra me qera dhe në shitje.Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: One bedroom apartment for rent close to Kavaja street in Tirana, Albania. The flat is located on the fifth floor of a new building. It has an area of 75 m2 ... Business space for rent in Bogdaneve Street in Tirana, Albania (TRR-1213-41) For Rent 1213-41 240 € Store space for rent close to Kavajes street in Tirana.Real Estate-shtepi me qera. Shtepi me qera and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent casa italia house for rent house for rent durres apartment complex rent tirana golden park eyes of tirana apartment home for rent tirana. Jepet me qira garazh tek Rruga 5 Maji. Garazhi gjendet ne katin e nendheshem tek Kompleksi Rezidencial Tirana Uptown. Cmimi 3.000 leke/muaj SHTEPI ME QERA - NE QENDER TE TIRANES, TEK 9 KATESHET, Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 9, ashensor, 2 ballkone (nga Lindja dhe Perendimi), e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, kondicioner. Çmimi me agjensi... 370,00 euro.Apartament 2+1 per Qera Bulevardi i Ri Kashar !!! Boulevard Kashar, Tirana, Albania. Dhoma: 2 Banja: 2 m²: 100. Apartamente me Qera. Ilir Cino. 4 weeks ago. €300/Month. Detajet. Shtepi me qera - APARTAMENT PER QIRA 1+1 NE BLLOK !!! Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: ... Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ! Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi Njoftime.gr Njoftime Greqia Njoftime.it Njoftime ... Deshironi partneritet me ne? Kontakto; Kerko. Shtepi me qera - Apartament 2+1 / rr dibres (perball spitalit) Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 80.00 ...SHTEPI ME QERA - NE QENDER TE TIRANES, TEK 9 KATESHET, Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 9, ashensor, 2 ballkone (nga Lindja dhe Perendimi), e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, kondicioner. Çmimi me agjensi... 370,00 euro.Jul 07, 2022 · Dibra dhe dibranet, Visit Diber, Dibra Real Estate, Thursday, July 7 2022 Te Fundit. Peshkopi, shitet ky apartament 2+1 i mobiluar 93 m2 ... Shtepi me Qera. Admini ... Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Vila me Qera Tirane, Shqiperi | atHome.al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi me Qera ne te gjithe ShqiperineSun Real Estate ofron me qira shtepi private 2+1 me: ... Shtepi me qera ditore ne qender te Tiranes 40 Tirane. 30 m 2; 0698801181; 5 Maj, 2021; Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej. Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake. Cmimet variojne 3500 - 5600 ...JEPET ME QIRA DYQAN 2000 Tirane. 88 m 2. 0692092244. 15 Maj, 2021. JEPET ME QIRA DYQAN Vendodhja Bllok 88.6 m² 1 ambjente 1 wc. Kati 0 Çmimi i qiras 2000€ Rezervoni takim tani për të shikuar pronën! 0692092244 Extra The Gold Standard in Real Estate www.extra-realty.com. Kliko per me shume ».One bedroom apartment for rent close to Kavaja street in Tirana, Albania. The flat is located on the fifth floor of a new building. It has an area of 75 m2 ... Business space for rent in Bogdaneve Street in Tirana, Albania (TRR-1213-41) For Rent 1213-41 240 € Store space for rent close to Kavajes street in Tirana.Real Estate INF 93 +355696054036‬ Real Estate INF 93 ... Premium. qera qera Jap me qera Ambjent Biznesi (Rruga Irfan Tomini perballe diplomat 2) 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga Irfan Tomini, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania ... SHITET SHTEPI PRIVATE TEK ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi Njoftime.gr Njoftime Greqia Njoftime.it Njoftime ... Deshironi partneritet me ne? Kontakto; Kerko. Shtepi me qera - Apartament 2+1 / rr dibres (perball spitalit) Pagesa : 350 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 80.00 ...Jepet me qira garazh tek Rruga 5 Maji. Garazhi gjendet ne katin e nendheshem tek Kompleksi Rezidencial Tirana Uptown. Cmimi 3.000 leke/muaj Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481 Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 300 Euro 54.00 m2 Kati 3 1+1, E Mobiluar 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E MobiluarNjoftime com shtepi me qera. Shpalljet; Njoftime me zë Platforma...Prona-shtepi me qera. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera 150 mije lek gazoniere 100 mij lek shtepi me qera 1+1 yzberisht offer offer jobs stadiumi dinamo konvikte private shtepi te lira 2022 shpi me qera sauk shtepi me qira jo agjenci stacioni trenit shptepi me qera 1 mujore shtepi ne tirane pa agjensi.id 4201036 tek 21 dhjetori prane eco market jepet garsoniere me qera, me siperfaqe 45 m2. organizohet ne kuzhine, ambient fietjeje dhe tualet. ... Shtepi me qera - Garsoniere me qera tek 21 Dhjetori prane Eco Market (ID 4201036) Pagesa : 210 Euro: Ambjenti: 0 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 45.00: ... DREAM ALBANIA Real Estate . Njoftimi ID: ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: SHTEPI NË SHITJE & QERA Form është një studio e konceptuar për të vënë në bashkëveprim dimensione të ndryshme të lidhura me pronën: shërbimet real estate, zhvillimin e pronës, interior design si dhe qira ditore. REAL ESTATE Form Properties & Design SHTËPI ME QERA DITORE€ 210 1 1 Me qera JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI, DURRËS. € 180 2 1 Ne shitje APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE GOLEM. € 45,000 1 1 Ne shitje SUPER DUBLEX PER SHITJE PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES. € 290,000 3 3 Ne shitje SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE GJYKATES, DURRËS. € 170,000 3 2 Ne shitjeSee more of Shtepi me qera on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Shtepi me qera. Home Decor . 3.7. 3.7 out of 5 stars. Community See All. ... Real Estate. Shkolla 9-vjecare "Jonuz Gora"Selenice. Education. Hotel Viena. Residence. Njoftime PUNE. Media/News Company. Apartamente Ne Shitje / Qera. Real Estate.Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Dream Albania Real Estate & Tour . Shqip ... Italiano; Turkish; Русский; Fillimi; Qera; Shitje; Paketa Turistike; Rreth Nesh; Kontakte +355696062112. Submit. Shtepi me qera ne zonen e Bllokut prane Sky Tower ne Tirane (ID 4241003) Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, AlbaniaVila me Qera Tirane, Shqiperi | atHome.al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi me Qera ne te gjithe ShqiperineJepet apartament me qera 1+1 Ka nje siperfaqe prej 60 m2 E organizuar ne: • dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualet E mobiluar ne kushte komode Kati 3,vile private Adresa:Rruga Marubi,200 m nga Spitali Ushtarak, Laprak Cmimi:20.000 lekid 4201036 tek 21 dhjetori prane eco market jepet garsoniere me qera, me siperfaqe 45 m2. organizohet ne kuzhine, ambient fietjeje dhe tualet. ... Shtepi me qera - Garsoniere me qera tek 21 Dhjetori prane Eco Market (ID 4201036) Pagesa : 210 Euro: Ambjenti: 0 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 45.00: ... DREAM ALBANIA Real Estate . Njoftimi ID: ...330 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1.48 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 90 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 450 Euro 100.00 m2 Kati 4 2+1, E MobiluarPallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. 115.000,00 euro. Shtepi me qera ne astir and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills Best place to buy property in Albania lake view residences house for sale tirana apartment for sale ...Pallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. 115.000,00 euro. Shtepi me qera ne astir and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills Best place to buy property in Albania lake view residences house for sale tirana apartment for sale ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Shtepi me Qira, Tirana, Albania. 2,749 likes · 16 talking about this. ... Real Estate. SHOOP ODA-H. Fashion Model. ... Jepet me qera bar caffe 50.000 lek ne muaj Per ... Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481 Doni te shisni nje shtepi ketu mund ta beni: http://www.shpi.al/shto-njoftim.html Doni te kerkoni... kamez, 10001 Tirana, Albania Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 300 Euro 54.00 m2 Kati 3 1+1, E Mobiluar 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E MobiluarShtepi me Qira, Tirana, Albania. 2,749 likes · 16 talking about this. ... Real Estate. SHOOP ODA-H. Fashion Model. ... Jepet me qera bar caffe 50.000 lek ne muaj Per ... Me Kopsht Me Qera Ne Gjirin e Lalzit. 2. 1. 90 m. 2. Qera Pushimi ne Shqiperi. € 500. Shtepi Pushimi Me Qera Ne Gjirin E Lalzit Lura 3 Shtepi Pushimi. Me Qera Ne Gjirin E Lalzit Lura 3.Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Apartamente / Shtëpi me qera në Shkodër, Shkodër, Albania. 772 likes · 13 talking about this. Real EstateNjoftime shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira 1+1 qera ne astir shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera bosh gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 21 ...Shtepi me Qira, Tirana, Albania. 2,749 likes · 16 talking about this. ... Real Estate. SHOOP ODA-H. Fashion Model. ... Jepet me qera bar caffe 50.000 lek ne muaj Per ... APARTAMENTE PUSHIMI ME QIRA NE KSAMIL. Siperfaqe e apartamentit - 50 m2; Apartamenti pozicionuar ne katin perdhe; 2 dhoma gjumi; 1 banje; Dhome ndenje me: divan; TV; Kuzhine e kompletuar me: furre; frigorifer; Banje e kompletuar mire, me dush; Dhome cift me: krevat cift; dollap; Dhoma e dyte me: 2 krevate tek; dollap; Nje oborr i bukur rrethon ...Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... OKAZION me 750 euro ne Astir, Shitje € 94 ....Www. gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me . Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura për ty!Ambjent per biznes me qera, ndodhet ne qytetin e Fierit ne rrugen Leonardo Murialdo. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 4000 m2, kati i dyte me gjatesi 100 ... One storey villa for sale near Xhanfize Keko street in Tirana, Albania (TRS-319-35T) 42,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1.88 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 105 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 28,000 LekeReal Estate-shtepi me qera fushe kruje. Shtepi me qera fushe kruje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences Best place to buy property in Albania house for sale tirana apartment for sale tirana albania future home residence property for sale in borsh albania.Kërkoni shpallje në MerrJep.com. shtepi me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Prishtinë ... PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, ...Përshkrimi. Jepet me qera shtëpi private në Lagjen 1, Korçë. Ka sipërfaqe 127 m2 dhe organizim: sallon-kuzhinë, 1 dhomë ndenje, 1 dhomë gjumi, tualet dhe korridor që bën shpërndarjen e dhomave. Shtëpia është e përbërë nga 1 kat + bodrum. Është e gjitha e rikonstruktuar, ka verandë dhe oborr. Ndodhet në një lagje shumë ...Real estate, 4 There are many new ads in different categories that are being registered on Pazar3 on a daily basis, as we are the biggest advertiser in the country. No matter if you are searching by keyword shtepi me qera,category,or location Skopje, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads ...Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Real estate, 4 There are many new ads in different categories that are being registered on Pazar3 on a daily basis, as we are the biggest advertiser in the country. No matter if you are searching by keyword shtepi me qera,category,or location Skopje, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads ...Qera Hyrje Private 1+1 tek Bulevardi i Ri LEK 32,000 Shtëpi Private Suona Xhepa 3 javë me pare 65 m2 1 1 Oferte Qera Apartament 2+1+2blk tek Rr. 5 Maji 400 euro/muaj € 400 Apartament Lindi Morina 3 javë me pare 100 m2 2 1 Oferte Qera Vile 3-kateshe me qira 1.200 euro/ muaj € 1,200 Vilë Lindi Morina 3 javë me pare 300 m2 6 3 Ne Shitje ShitjeAgjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate. Kreu; Prona; Komplekse të reja; Zyrat; Blog; Karriera; Rreth nesh; Hyr; Gjeni atë që kërkoni. Të gjitha Në Shitje Me QeraAmbjent per biznes me qera, ndodhet ne qytetin e Fierit ne rrugen Leonardo Murialdo. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 4000 m2, kati i dyte me gjatesi 100 ... One storey villa for sale near Xhanfize Keko street in Tirana, Albania (TRS-319-35T) Apartament me qera ditore shume prane qendres. 1 60 m. Lek 5.000,00. Shtoje tek te preferuarat. Shto në listën e krahasimit. Apartamente me qera ditore. 1 25 m. Lek 3.000,00. Shtoje tek te preferuarat.JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE QENDER, DURRËS. - Shtëpi, Apartamente, Zyra me qera dhe në shitje.JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, NE ASTIR Apartamenti organizohet nga 1 korridor qe ben shperndarjen neper ambjentet e apartamentit, 1 sallon me guzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, ballkoni, si dhe 1 tualet. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Ka orientim dhe ndricim optimal. Apartamenti ndodhet […]Real Estate-jap shtepi me qera ne durres 1+1. Jap shtepi me qera ne durres 1+1 and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find remax albania century 21 albania rolling hills lake view residences house for sale tirana Best place to buy property in Albania apartment for sale tirana albania future home ...€ 210 1 1 Me qera JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI, DURRËS. € 180 2 1 Ne shitje APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE GOLEM. € 45,000 1 1 Ne shitje SUPER DUBLEX PER SHITJE PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES. € 290,000 3 3 Ne shitje SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE GJYKATES, DURRËS. € 170,000 3 2 Ne shitjeShtepi me qera ne astir Të gjitha Vendbanime Apartamente Tiranë ... Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al ...Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence. €900. Të zgjedhura Me qera. në lagjen Marigona Residence, , Prishtinë. 10. TOPIA Real Estate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent të tjera.42,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1.88 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 105 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 28,000 LekeOne bedroom apartment for rent close to Kavaja street in Tirana, Albania. The flat is located on the fifth floor of a new building. It has an area of 75 m2 ... Business space for rent in Bogdaneve Street in Tirana, Albania (TRR-1213-41) For Rent 1213-41 240 € Store space for rent close to Kavajes street in Tirana.Prona- shtepi me qera vlore . Shtepi me qera vlore dhe apartamente me qera . Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera 150 mij leke konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera yzberisht shtepi me qera pa ...Apartament 2+1 per Qera Bulevardi i Ri Kashar !!! Boulevard Kashar, Tirana, Albania. Dhoma: 2 Banja: 2 m²: 100. Apartamente me Qera. Ilir Cino. 4 weeks ago. €300/Month. Detajet.Njoftime com shtepi me qera. Shpalljet; Njoftime me zë Platforma...1100 m 🎯 dhe 200 m 🏊. Apartment in Durres Zone Center with Room + Living Room Standard 60 m2. The Position Distance 1100 m 🎯 from city center and 200 m 🏊 from beach. The Apartment will be paid cash, Free cancellation 10 Days before. Include free: 🚿Private toilet, 🥩 Private Kitchen, Book Now. Shtepi me Qira, Tirana, Albania. 2,749 likes · 16 talking about this. ... Real Estate. SHOOP ODA-H. Fashion Model. ... Jepet me qera bar caffe 50.000 lek ne muaj Per ... Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate Cdo ditë duke sjellë tek ju pronat më të fundit në Shqipëri Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni ...APARTAMENTE PUSHIMI ME QIRA NE KSAMIL. Siperfaqe e apartamentit - 50 m2; Apartamenti pozicionuar ne katin perdhe; 2 dhoma gjumi; 1 banje; Dhome ndenje me: divan; TV; Kuzhine e kompletuar me: furre; frigorifer; Banje e kompletuar mire, me dush; Dhome cift me: krevat cift; dollap; Dhoma e dyte me: 2 krevate tek; dollap; Nje oborr i bukur rrethon ...Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, Kontakt: 00355693355063, 0036202922801. Jam person privat, pronar i apartamentit. Nuk bashkepunoj me agjensi. Qeraja muj... Na kontaktoni. Postoni një lajmerim Regjistrohu Identifikohu. Kërko. Home > Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhomaOKAZION me 750 euro ne Astir, Shitje € 94 ....Www. gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me . Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura për ty!Real estate, 4 There are many new ads in different categories that are being registered on Pazar3 on a daily basis, as we are the biggest advertiser in the country. No matter if you are searching by keyword shtepi me qera,category,or location Skopje, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads ... Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ... Lexo detajet.. 300 Euro 54.00 m2 Kati 3 1+1, E Mobiluar 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E MobiluarShtepi me Qera per Zyre ne Ulpiane. Numri i dhomave: 6. Sot 18:36 Agjent për shitje të pronës SHTEPI ME QIRA NE SWISS LAGJE NE QAGLLAVIC ... PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, ...Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime.me Njoftime Mali i Zi Njoftime.gr Njoftime Greqia Njoftime.it Njoftime ... Deshironi partneritet me ne? Kontakto; Kerko. Shtepi me qera - Apartament 1+1 tek Rruga e Dibres 30.000 leke. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 55. ...No matter if you are searching by keyword shtepi me qera,category Houses and Villas,or location Bitola, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads in many different categories. As the biggest online space for advertising, Pazar3 allows you to buy or sell in an easy and simple way! #remax albania ; #cheap apartments in albania ; #for rent chemney ; #apartment for rent ; #house for rent tirana ; #rental homes apartment ; #house for rent in durres ; #bed station shkoder hotel ; Shtepi me qera (7382) Shtepi ne shitje (6606) Ambjent biznesi me qera (4100) Ambjent biznesi ne shitje (1531) Truall ose Toke (559) Kerkesa Per ...SHTEPI ME QERA - NE QENDER TE TIRANES, TEK 9 KATESHET, Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 9, ashensor, 2 ballkone (nga Lindja dhe Perendimi), e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, kondicioner. Çmimi me agjensi... 370,00 euro.SHTEPI ME QERA - RealEstateAlbania Add to Favorites Print SHTEPI ME QERA €50 Property ID RP-4016-PROP Bedrooms 2 Bathrooms 1 Type Apartment Status Daily Rent Location Tiranë Description Kjo shtepi ndodhet 100m larg qendres se qytetit. Ka 1 vecori Ka 1 vecoriKa 1 vecori Ka 1 vecoriKa 1 vecori Ka 1 vecoriKa 1 vecoriKa 1 vecoriKa 1 vecoriSHTEPI ME QERA - RealEstateAlbania Add to Favorites Print SHTEPI ME QERA €50 Property ID RP-4016-PROP Bedrooms 2 Bathrooms 1 Type Apartment Status Daily Rent Location Tiranë Description Kjo shtepi ndodhet 100m larg qendres se qytetit. Ka 1 vecori Ka 1 vecoriKa 1 vecori Ka 1 vecoriKa 1 vecori Ka 1 vecoriKa 1 vecoriKa 1 vecoriKa 1 vecoriShtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate Cdo ditë duke sjellë tek ju pronat më të fundit në Shqipëri Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni ...Shitet objekt me truall 600 m 2. Bodrum 160 m2. Adresa: RR e drilonit, Pogradec. Tel. 0693215390. Me teper .... Shiten 2 apartamente 1+1 nga 60 m2, ne katin e dyte.Apartamentet jane te pajisura me k.bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. Punime cilesore. Dokumenta te rregulltaSHITET VILE 2 KATESHE NE PIQERAS, LUKOVE Vila ndodhet ne ane te rruges kryesore qe lidh Rivieren me Saranden, dhe eshte e pozicionuar ne nje kend me nje pamje fantastike te nje vendi qe ju frymezon si me pamje nga deti ashtu edhe me pamje nga mali. Kati i pare i viles eshte i organizuar […]Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera, Komuna e Parisit, prane Kristal Center, BH 3211040. Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 0692040521. Jepet me qira apartament në Ali Dem pranë Tregut Elektrik. •Tipologjia 3+1+2. - 3 dhoma gjumi. -sallon ndenje. - kuzhina. -1 tualet. -2 ballkone. • Totalisht e mobiluar.Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te rruga ura apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit qyteti i nxenesve garsoniere me qera tirane shtepi 150 mij lek gazonjere me qera tirane shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 shtepi me qera 150 mij leke zogu zi garsoniere stadiumi air ... Jepet me qira garazh tek Rruga 5 Maji. Garazhi gjendet ne katin e nendheshem tek Kompleksi Rezidencial Tirana Uptown. Cmimi 3.000 leke/muaj Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes ne Tirane. Me Qira 617-47K 330 €. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 47 m2 e organizuar ne: sallon i bashkuar me kuzhinen, 1 dhome gjumi, dhe tualet. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate. Kreu; Prona; Komplekse të reja; Zyrat; Blog; Karriera; Rreth nesh; Hyr; Gjeni atë që kërkoni. Të gjitha Në Shitje Me QeraVila me Qera Tirane, Shqiperi | atHome.al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi me Qera ne te gjithe ShqiperineOKAZION me 750 euro ne Astir, Shitje € 94 ....Www. gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me . Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura për ty!Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 148.000. NEW. Apartamente ne Sarande. Shiten Apartamente ne Sarande me Pamje Deti Apartamente ne Sarande. Shiten Apartamente ne Sarande me Pamje Deti. 1 1 62 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 68.000. Duke Shfaqur 1 - 9 | Te Gjitha Pronat: 79.Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma , , Durrës. Na kontaktoni. Postoni një lajmerim Regjistrohu Identifikohu. Home > Realestate ... ne shitje,bare ne shitje,restorante 263 Vila per shitje,shtepi 39 Magazina me qera 144 Magazina ne shitje 71 Agjensi imobiliare,Real estate 149 Prona ne shitje nga bankat 84 Dhoma plazhi 281 Te ndryshme 69 ... mercedes w205 hidden menunsw det programming policyikigami myanimelistold trucks for sale near me2x2 pergola with roofautotuner clonegrimlite aqw 2022artificial insemination in dairy cattle pdfimpey shower doorswho owns creekside baseball complexvmware esxi 7 realtek network cardmonkey videos national geographiceffects of an absent father on soncrutchfield catalogaverage age for first sexually activecouncil clean up dates 2021how to play n the jojo gamehearse for sale glasgow xo